Bakljada 2017

Tradicionalno vatrogasci Vatrogasne zajednice općine Sveti Ilija, mjesec zaštite od požara započinju Bakljadom, koja je održana 30.04.2017. godine s početkom u 20:30 sati.
Domačin ovogodišnje Bakljade je bio DVD Beletinec-Krušljevec, čiji su članovi zajedno sa kolegama iz DVD-a Sveti Ilija,prošli sa bakljama kroz naselja Beletinec i Krušljevec, uz pratnju vatrogasnih vozila sa uključenim rotrkama i sirenama.
Na Bakljadi se ove godine okupilo 50-tak članova obaju DVD-a, na čemu su im se zahvalili predsjednik VZO-a Sveti Ilija g. Martin Hajdinjak, zapovjednik DVD-a Beletinec-Krušljevec Ivica Cesar i predsjednik DVD-a Beletinec-Krušljevec Marko Cesar, koji je sve prisutne pozvao na odlično pripremljeni prvomajski grah.
Ovogodišnju Bakljadu su posjetili zapovjednik VZVŽ Dejan Ivanušec i tajnik VZVŽ Zvonko Videc kojima se ovim putem zahvaljujemo na posjeti!

About the Author: admin